O Mnie

jak uwodzić kobiety

Witaj na moim blogu. Jeśli chcesz doskonalić swoje relacje z kobietami, zyskiwać coraz większe powodzenie i być pewnym siebie to moje gratulacje – dobrze trafiłeś. Znajdziesz tu wiele technik dzięki którym bardzo szybko będziesz mógł zacząć nawiązywać kontakty z płcią piękną, nawet jeśli jest to Twoja „pięta Achillesowa”.

Jestem lekarzem, założycielem marki Recywear, właścicielem kilka stron internetowych, muzykiem a jednocześnie pasjonatem kobiet. Po dłuższym czasie zdobywania i praktykowania wiedzy postanowiłem zacząć się nią dzielić. W świecie uwodzenia są dwa rodzaje facetów: Ci którzy radzą sobie z dziewczynami od urodzenia (tzw. naturszczycy) oraz Ci, którzy uczą się tego zwykle po 20tym roku życia. Ja określiłbym siebie jako hybrydę – dziewczyny zawsze mnie lubiły, ale pasja spowodowała, że zacząłem poszerzać swoją wiedzę.

W trakcie znajomości ze mną w pewnym momencie zdasz sobie sprawę, że tu nie chodzi tylko o podrywanie kobiet; tu chodzi o budowanie Życia i przyszłości.

Z założenia jest to blog jedyny w swoim rodzaju.

Pisząc do mnie zgadzasz się na publikację swojego posta, Twoja anonimowość zostanie oczywiście zachowana.
Tylko dla osób stawiających sobie poprzeczkę coraz wyżej, chcących się rozwijać i wyróżniać z szarego tłumu. Mój blog to nie miejsce wzajemnych przepychanek, więc wszelkie niecenzuralne i obraźliwe wypowiedzi są tu niedopuszczone.
Pozdrawiam
Łukasz Kubow, Autor Najbardziej Kompletnego Na Świecie Poradnika Mówiącego O Seksie Oralnym (Cunnilingus)

P.S. Poznaj moją muzykę klikając tutaj -> Professor Saibertin Music.

4 Responses

  1. marek 27-11-2014 / 00:16

    newsletter

  2. Look 18-01-2015 / 14:01

    Będzie 😉

  3. Peter 05-02-2017 / 19:26

    Witaj Łukasz. Można się Ciebie poradzić na priv mailu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.