Podarunek Dla Niej

prezent dla dziewczyny

 Gdy chcemy sprawić komuś ważnemu w naszym życiu przyjemność, najczęściej wręczamy tej osobie jakiś upominek. Jeśli tą osobą jest kobieta, to stoimy przed szczególnym zadaniem. Jest mnóstwo rzeczy, które mogą sprawić radość kobiecie, jednak łatwo też popełnić błąd, wybierając podarunek zbyt pochopnie i bez zastanowienia.

Rozmyślając nad tym, jaki prezent dla dziewczyny może sprawić najwięcej radości, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim jej osobowość, a także indywidualne potrzeby, choć oczywiście podarunek nie może być zbyt praktyczny. Z pewnością dość dobrym pomysłem i mało ryzykownym są bony podarunkowe, które można zrealizować w sklepach z kosmetykami lub z modną odzieżą. Na pewno taki prezent nie wiąże się z ryzykiem, że kupiliśmy niewłaściwy rozmiar czy kolor ubrania, albo kosmetyk, który nie będzie używany. Lubiane przez kobiety eleganckie perfumy nie zawsze mogą być wymarzonym podarunkiem, ponieważ zapach, który nam się podoba, niekoniecznie przypadnie do gustu innej osobie. Jeśli z kolei chce się kupić swojej wybrance bieliznę, to trzeba dobrze znać jej rozmiar, bo tylko wtedy będzie ona wygodna i będzie się dobrze prezentować.
Na pewno niebanalnym pomysłem może być przeżycie – całkiem niebanalnie jest zafundować wybrance wizytę w SPA albo wykupić karnet na lekcje tańca lub inny kurs, który wiąże się z jej zainteresowaniami. Z pewnością bliskiej osobie można zaproponować wspólną kolację w eleganckiej restauracji, albo degustację wina – to także dobra okazja do wręczenia upominku, na przykład biżuterii. Wielbicielkę sztuki warto zaprosić do teatru na dobrą sztukę albo do klimatycznego kina na niszowy film.

Wybierając prezent dla dziewczyny, trzeba wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem, właśnie to tak naprawdę jest najbardziej doceniane. Nie zawsze drogie prezenty są najlepsze – mogą nawet wprawić w zakłopotanie obdarowywaną osobę. Z kolei zbyt tani podarunek często jest tandetny i w złym guście, co może wywołać niemiłe wrażenie.

1 Response

  1. Marysia 29-03-2016 / 14:21

    Prezent jako wizyta w SPA ? Super pomysł. Marzy mi się taki wypad… 🙂 Fajny wpis 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.