Słowniczek Uwodzenia

Oto słowniczek pojęć, terminów i skrótów używanych w podziemiu uwodzenia, których być może czasami będę używał w moich wpisach na blogu oraz poradach. Warto zatem chociaż wiedzieć gdzie spojrzeć, żeby ewentualnie sprawdzić, jeśli pojawi się coś niejasnego.

Nie wymieniłem wszystkich istniejących, gdyż uważam, że to bezsensowne zasypywanie się zbędnymi informacjami.

Niektóre z terminów po krótce opisałem, ale szczegółowo będę rozwijał je w miarę potrzeb, przy okazji różnych opowieści i innych publikacji.

 

A

AF – Alpha Female – Kobieta dominująca, która ma podobne cechy do AM

AFC – Average Frustrated Chump (po polsku WSN – wiecznie sfrustrowany nieudacznik). Określenie na faceta nieposiadającego umiejętności podrywu i nie starającego się niczego z tym zrobić

AI – Approach Invitation – sygnały pochodzące od laski będące zaproszeniem do podrywu na niej (Alarm Zbliżeniowy – Zauważenie obecności sztuki, która stoi w pobliżu, czekając na podejście. Kobieta będzie najczęściej zwrócona do sztukmistrza plecami, żeby jej obecność sprawiała wrażenie przypadkowej.)

AM – Alpha Male – Mężczyzna dominujący


B

B – Babe – Przeciętna panna, gorsza niż HB, lepsza niż UG

BAFC – Below Average Frustrated Chump – gość jak AFC, tylko jeszcze gorszy niż przeciętny AFC

Bawełna cukrowa – Pseudo mistyczna lub pseudo psychologiczna dziedzina, leżąca w polu zainteresowania większości kobiet, a mało istotna dla przeciętnego mężczyzny, np. astrologia, tarot czy testy osobowości.

Bloker – mężczyzna lub kobieta z secie (grupie), która utrudnia nam uwodzenie celu. Zwykle jest to jakiś zazdrosny facet lub częściej kobieta, która jest zaborcza o naszą wybrankę lub o to, że nią nie jest. Zabiera ją wtedy od nas, chce iść do domu itp.

BS – Bitch Shield – Tarcza Suki, czyli stwarzanie pozorów patrzenia na facetów 'z góry’ i tym samym pozorny brak ich zainteresowania w stosunku do mężczyzn.

Błyskawi-Randka – część jednej ze strategii wypasu (podrywu), polegająca na skłonieniu świeżo poznanej kobiety do zmiany lokalizacji, najczęściej z hałaśliwego, nieprzyjaznego otoczenia (ulicy/klubu) na środowisko sprzyjające kontaktowi na płaszczyźnie osobistej, jak restauracja albo kawiarnia.

Błyskoteka/Błyskotekować – Przyjmować krzykliwy, bogaty w akcesoria strój/wygląd w celu zwrócenia na siebie uwagi sztuki. Często używane błyskotki to m.in.: metalizujące koszule, odblaskowa biżuteria, szale boa, kolorowe kapelusze kowbojskie, i praktycznie wszystko, co pozwala wyróżnić się z tłumu.

C

Chłodnik/Wymrozić – Zignorowanie kobiety, w celu wywołania u niej potrzeby dowartościowania się co powoduje, że ona zaczyna być stroną zabiegającą; skuteczna bron podczas Ostatniego Ruchu Oporu

Close – domknięcie (domyk), służy do określenia tego jak skończyło się spotkanie z dziewczyną.

 @close – domknięcie z e-mailem (czyli jeśli na koniec dostaniesz jej adres e-mail)

number close (NC) – domknięcie z numerem telefonu,

kiss close (KC) – domknięcie z pocałunkiem

fuck close (FC) – domknięcie z seksem

FBC (facebook close) – domknięcie z namiarami na facebook’a (SKRÓT MOJEGO AUTORSTWA 😀  )

Cold Reading – Zimny odczyt, to technika używana do przekonywania ludzi, że wie się o nich znacznie więcej niż faktycznie się wie. Nawet bez żadnej wcześniejszej wiedzy o kimś, odczytujący za pomocą tej techniki może szybko uzyskać dużą ilość informacji przez uważne analizowanie mowy ciała badanego, jego ubioru, uczesania, pochodzenia, sposobu mówienia itp. Określa się to jako profilowanie. (Źródło: Wikipedia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.